Wydarzenia w Toruniu: 12-16 Września 2023

Aktualności

Akredytacje prasowe na Kongres

Obecność mediów podczas inauguracji Światowego Kongresu Kopernikańskiego (19 lutego 2023 r. w Auli UMK) wymaga uzyskania akredytacji prasowej. Dziennikarki i dziennikarze zainteresowani relacjonowaniem uroczystości mają czas do 15 lutego na zgłoszenie swojego udziału.

Inauguracja Światowego Kongresu Kopernikańskiego, który Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu organizuje wspólnie z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie, Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz Instytutem Historii Nauki Polskiej Akademii Nauk, rozpocznie się 19 lutego o godz. 11:00 w Auli UMK przy ul. Gagarina 11 w Toruniu.

O akredytację prasową, upoważniającą do udziału w pierwszej odsłonie ŚKK, mogą ubiegać się czynni zawodowo dziennikarze i dziennikarki (w tym fotoreporterzy) prasy, radia, telewizji oraz serwisów internetowych, a także blogerzy i twórcy mediów społecznościowych oraz przedstawiciele instytucji odpowiedzialni za dokumentację przebiegu wydarzenia.

Akredytacje prasowe wydawane są bezpłatnie. Zgłoszenia za pośrednictwem formularza elektronicznego przyjmowane są do 15 lutego 2023 r.

Szczegółowe zasady udzielania akredytacji

Dodatkowe informacje: dr Ewa Walusiak-Bednarek z Zespołu Prasowego UMK, tel. 56 611 22 07, kom. 669 904 180, e-mail: ewawabe@umk.pl

Media społecznościowe ŚKK:

Facebook: https://www.facebook.com/SwiatowyKongresKopernikanski
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/swiatowy-kongres-kopernikanski-world-copernican-congress
YouTube: https://www.youtube.com/@swiatowykongreskopernikanski

Redakcja Portalu Informacyjnego UMK
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Źródło: https://portal.umk.pl